fbpx

Zmluva / Rezervácia pobytu

 1. Zmluva (ďalej aj ako „rezervácia”) vzniká na základe rezervácie zo strany zákazníka a jej akceptácie zo strany poskytovateľa . Zákazník môže požiadať poskytovateľa o rezerváciu prostredníctvom rezervačného systému na web stránke www.north-house.sk

 

Platby, fakturácia a platobné podmienky

 

Platobné možnosti  :

 1. Možnosť platby na faktúru

Zálohovú faktúru obdržíte v maily na základe rezervácie s výzvou na úhradu, v prípade neuhradenia zálohovej faktúry do dňa splatnosti, sa rezervácia automaticky stornuje.

 1. Prostredníctvom Stripe

  Môžete zaplatiť kartami VISA,  MASTERCARD, AMERIKAN EXPRESS)

 

 1. Objednávateľ je povinný zaplatiť poskytovateľovi za poskytnuté služby dohodnutú cenu na základe potvrdenia rezervácie vyplnenej v rezervačnom systéme na web stránke north-house.sk , ktorá objednávateľovi príde na uvedený email, s výzvou na úhradu    alebo s potvrdením o prijatí platby.
 2. Poskytovateľ je oprávnený zvýšiť ceny ubytovania v prípade zvýšenia miestnych daní, avšak len do výšky zvýšenia týchto daní.

Záväzky zmluvných strán , ubytovacie služby, odovzdanie a vrátenie priestoru ubytovania

 

Poskytovateľ sa zaväzuje :

 • Vystaviť a priložiť faktúru ako daňový doklad
 • Zabezpečiť donášku raňajok podľa objednávky na miesto pobytu

Objednávateľ sa zaväzuje:

 • Rešpektovať bezpečnostné pokyny
 • Zaplatiť za nájom dohodnutú cenu
 • Rešpektovať nariadenia poskytovateľa

Check-in / check-out

V deň príchodu je check-in od 15:00 hod

V deň odchodu je check-out do 12:00 hod

 

Nariadenia poskytovateľa

 

 1. V priestoroch predmetu nájmu nesmie hosť bez súhlasu poskytovateľa  premiestňovať zariadenie, robiť úpravy a akékoľvek zásahy do elektrickej siete alebo iné inštalácie.
 2. V priestoroch predmetu nájmu nesmie objednávateľ  používať vlastné elektrické spotrebiče.
 3. Fajčenie nie je v exterieri predmetu nájmu povolené. V  priestoroch predmetu nájmu je prísne zakázané užívať akékoľvek omamné a psychotropné látky.
 4. Do priestorov nájmu je prísne zakázané doniesť si akýchkoľvek zvieratá s výnimkou konzultácie s poskytovateľom a následným schválením.

Bezpečnostné pokyny

Vstup do predmetu nájmu  je povolený len osobám, ktoré boli oboznámené s dodržiavaním bezpečnostných pokynov a na znak súhlasu podpíšu prehlásenie, a až následne majú povolený vstup do predmetu nájmu.

Nepriaznivé počasie

V prípade nepriaznivého počasia počas nájmu  (búrka, silný vietor – nárazy vetra viac ako 90km/hod), bude poskytovateľ  objednávateľa  informovať o danej situácii.
V tomto prípade nasledujú možnosti :

 1. Pokiaľ sa objednávateľ rozhodne aj napriek varovaniu poskytovateľa  v nájme pokračovať, prehlasuje tak, že v predmete nájmu strávi na vlastné riziko a zodpovednosť.
 2. Objednávateľovi bude vrátených 50% uhradenej platby za nájom  s možnosťou novej rezervácie v rámci dostupnosti termínov pri ktorej bude mať 50% zľavu na novú
 3. rezerváciu.

 

 

Deti

Dieťa ma vstup do predmetu nájmu  povolený len v sprievode svojho zákonného zástupcu alebo v sprievodnej dospelej osoby, ktorá zaň plne zodpovedá. Minimálny vek dieťaťa nie je stanovený.

 

Reklamácie , storno podmienky , zmeny rezervácii

 

Reklamácie sú vybavované :

 1. Telefonicky (v pracovných dňoch od 9:00 do 18:00 na telefónom čísle +421 902 661 661
 2. E-mailom (rezervacie@north-house.sk)

 

Storno podmienky

Bezplatné storno je možné len pri zrušení nájmu skôr ako 40 dní pred lehotou poskytnutia nájmu !

 1. 40 – 22 dní pred príchodom:

Ak je rezervácia zrušená v rozmedzí tohto termínu pred lehotou poskytnutia nájmu , poskytovateľ garantuje vrátenie 80% prijatej platby, alebo možnosť zmeniť termín rezervácie v rámci aktuálnej sezóny a podľa dostupnosti termínov

 1. 21 – 8 dní pred príchodom:

Ak je rezervácia zrušená v rozmedzí tohto termínu pred začatím lehotou poskytnutia nájmu , poskytovateľ garantuje vrátenie 50% prijatej platby alebo možnosť zmeniť termín rezervácie v rámci aktuálnej sezóny a podľa dostupnosti termínov

 1. 7 dní a menej pred príchodom:

Ak je rezervácia zrušená 7 dní a menej pred príchodom, poskytovateľ účtuje storno vo výške 100% prijatej platby a zmena pôvodnej rezervácie termínu už nie je možná

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Prečítajte si naše zásady používania súborov cookie View more
Povoliť
Odmietnuť